Close
Skip to content
DSC_7270-min_SQUARE_WEB

Kdo je Giorgio Fiori

příroda na dosah ruky
Zabývám se hlavně květinami, přírodou a převodem tohoto obsáhlého tématu do dnešního rychlého světa, tak aby to bylo snadně dostupné a srozumitelné pro kohokoliv. Učím lidi kolem sebe, že to není něco, co je naprosto zbytečné, protože to stejně zvadne, nic to nedělá a je to drahé. Květiny znamenají mnohem víc a jsou všude kolem nás. Chodíme kolem nich, když jdeme vyvenčit psa. Žijeme s nimi každý den pod jednou střechou. Pomáhají při seznamování s krásnou ženou. Provází nás všemi nejdůležitějšími okamžiky lidského života. Díky nim můžeme naplno žít, sklízet slávu, ale také překonat smrt.

zahradní design

Tvořím zahrady na kterých se dobře žije 

Floristika

Kreativita nemá limity

Workshopy

Propojuji s přírodou děti i dospělé

Vzdělávání

Nejen o květinách…

DSC_7354-2-min

Jiří Kopecký

Flower designer

„Neprodávám květiny, nevytvářím dekorace, vyrábím stroje času. Jdou dozadu, dopředu a berou nás na místa kam se toužíme znovu vrátit. Až se nakonec zastaví na místě, kde víme že nás někdo má rád.“

Nejdůležitějším místem celoživotní inspirace byla vždy naše zahrada stylu „Boubín“. Nejlepší hřiště, malířské plátno a odpočinkové místo kde jsem získával první dojmy o světě a až příliš často zaměstnával své rodiče otázkou „proč“, nebo „jak to funguje“. Na vlastní oči jsem poznával tu neuvěřitelnou přírodu ze všech stran. Její krásy, ale také prchlivost okamžiku. Poznával jsem sílu, která s lehkostí dokáže ve vteřině proměnit silný strom v hromadu třísek, ale také její neuvěřitelný smysl pro humor.

Při studiu na střední zahradnické škole jsem se naučil jak se lze o kus té naší úžasné zahrady, podělit s dalšími lidmi. Naučil jsem se nalézat technická řešení i tam, kde ostatní viděli slovo „nemožné“. Byla to skvělá doba plná čiré euforie, ale přinesla také řadu dalších těžkých otázek. Stále jsem tedy necítil, že jsem našel přímou cestu. Čtyři roky od opuštění bran školních pozemků, zasvěcených získávání dalších zkušeností z oblasti kultury, umění, techniky a mnoha dalších oborů, nakonec přímo vyústilo naproti cíli o kterém jsem si nikdy nemyslel že je možné jej splnit. Stanul jsem tváří v tvář stroji času, který mě přenesl zpět o dvacet let na naší zahradu do doby, kdy bylo vše bezstarostné. A přesně tam chci přenést i vás! Rád vám v tom pomohu.

napište mi

Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.
Ozvu se vám zpět co nejdříve to bude možné.

Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR)
*povinné pole